![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Sunsplitter | |
![]() |
Cinema Addict - 2266 Films Ranked
Member Since: Apr 13, 2006
|
|
Message Sent!
Bio: No information
| |

| 49 | Hugo (2011) - Jan 17, 2012 |
| 50 | The Adventures of Tintin (2011) - Jan 16, 2012 |
| 56 | We Need to Talk About Kevin (2011) - Jan 16, 2012 |
| 57 | Tinker, Tailor, Soldier, Spy (2011) - Jan 16, 2012 |
| 51 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Jan 16, 2012 |
| 53 | Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Dec 24, 2011 |
| 51 | A Dangerous Method (2011) - Dec 24, 2011 |
| 51 | The Descendants (2011) - Dec 24, 2011 |
| 52 | The Muppets (2011) - Nov 27, 2011 |
| 51 | Paranormal Activity 3 (2011) - Nov 27, 2011 |
| Directors | Kiyoshi Kurosawa |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |