![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
SupahMario | |
![]() |
Film Freak - 680 Films Ranked
Member Since: Aug 9, 2010
Location: USA
|
|
Bio: Always on the look for good movies.
| |

| 100 | Kids (1995) - Mar 28, 2012 |
| 82 | Osmosis Jones (2001) - Mar 28, 2012 |
| 100 | Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Mar 28, 2012 |
| 88 | Drive (2011) - Mar 28, 2012 |
| 100 | The Machinist (2004) - Dec 14, 2011 |
| 95 | Dawn of the Dead (2004) - Dec 16, 2010 |
| 86 | Mask (1985) - Nov 24, 2010 |
| 94 | Black Hawk Down (2001) - Nov 24, 2010 |
| 98 | Caddyshack (1980) - Nov 24, 2010 |
| 90 | Crank (2006) - Nov 24, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |