![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Superdude | |
![]() |
Movie Buff - 190 Films Ranked
Member Since: Jul 18, 2009
Location: Istanbul, Turkey
|

| 80 | Entrapment (1999) - Jul 29, 2009 |
| 100 | Cape Fear (1991) - Jul 29, 2009 |
| 80 | Minority Report (2002) - Jul 29, 2009 |
| 95 | South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Jul 29, 2009 |
| 90 | Dumb and Dumber (1994) - Jul 29, 2009 |
| 70 | Rocky V (1990) - Jul 29, 2009 |
| 75 | Anaconda (1997) - Jul 29, 2009 |
| 95 | Die Hard 2 (1990) - Jul 29, 2009 |
| 90 | Charlie's Angels (2000) - Jul 29, 2009 |
| 90 | Pet Sematary (1989) - Jul 29, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |