![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Superr | |
![]() |
Flick Fan - 54 Films Ranked
Member Since: May 9, 2011
|

| 10 | Elégia (1965) - Aug 14, 2011 |
| 10 | Jeanne Dielman, 23 Quai du Commerce, 1080 Bruxelles (1975) - Aug 14, 2011 |
| 10 | Palms (1993) - Jul 12, 2011 |
| 9 | Pee-wee's Big Adventure (1985) - Jul 10, 2011 |
| 2 | Mac and Me (1988) - Jul 05, 2011 |
| 8 | Diary of a Shinjuku Thief (1968) - Jul 04, 2011 |
| 9 | Nemuru otoko (1996) - Jun 29, 2011 |
| 6 | The Garden of Earthly Delights (2004) - Jun 28, 2011 |
| 1 | The Silence of the Lambs (1991) - Jun 28, 2011 |
| 9 | Mysterious Object at Noon (2000) - Jun 27, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |