![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Surferosa | |
![]() |
Movie Buff - 393 Films Ranked
Member Since: Jul 12, 2010
Location: UK
|
|
Message Sent!
| |

| 77 | Tron: Legacy (2010) - Dec 24, 2010 |
| 60 | Con Air (1997) - Aug 30, 2010 |
| 72 | Die Hard: With a Vengeance (1995) - Aug 30, 2010 |
| 65 | Live Free or Die Hard (2007) - Aug 30, 2010 |
| 85 | Rain Man (1988) - Aug 30, 2010 |
| 70 | Top Gun (1986) - Aug 30, 2010 |
| 79 | Home Alone (1990) - Aug 30, 2010 |
| 78 | Lethal Weapon (1987) - Aug 30, 2010 |
| 65 | Last Action Hero (1993) - Aug 30, 2010 |
| 76 | Speed (1994) - Aug 30, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |