Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum The Prestige (2006)
the Blog Top Ten War Flicks of th...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
Suteupac
Cinema Addict - 1099 Films Ranked
Member Since: Feb 23, 2009
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
40 Sherlock Holmes - Feb 28, 2010
Mini-Review: So, Sherlock Holmes wan an underground cage fighter?
90 The Valiant Ones - Feb 02, 2010
95 The Fate of Lee Khan - Feb 02, 2010
45 Paranormal Activity - Nov 17, 2009
30 C.H.U.D. II - Bud the Chud - Nov 17, 2009
40 Dark City - Nov 17, 2009
95 The Graduate - Nov 11, 2009
65 Stranger Than Paradise - Oct 27, 2009
70 Coffee and Cigarettes - Oct 27, 2009
25 Near Dark - Oct 27, 2009
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Suteupac. Why not go rank more films, then come back and check it out again?