![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Suzydoll | |
![]() |
Flick Fan - 39 Films Ranked
Member Since: Mar 23, 2006
Location: USA
|

| 90 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Sugar & Spice (2001) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Amityville Horror (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Child's Play 3 (1991) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Cry_Wolf (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Brotherhood of the Wolf (2001) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Cursed (2005) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Texas Chainsaw Massacre (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Blade: Trinity (2004) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Van Helsing (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |