Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Svetlana T
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Mar 8, 2010
Location: Thessaloniki, Greece
Recent Rankings
92 Crash (2005) - Mar 08, 2010
94 American Beauty (1999) - Mar 08, 2010
80 Brüno (2009) - Mar 08, 2010
50 Final Destination 2 (2003) - Mar 08, 2010
54 Enough (2002) - Mar 08, 2010
71 Meet the Parents (2000) - Mar 08, 2010
23 Resident Evil (2002) - Mar 08, 2010
66 Kill Bill: Volume 1 (2003) - Mar 08, 2010
77 Hero (2002) - Mar 08, 2010
56 Evan Almighty (2007) - Mar 08, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Svetlana T. Why not go rank more films, then come back and check it out again?