Sweetshit

sweetshit
Movie Buff - 380 Film Ratings
Member Since: 29 Dec 2012
Location: Porto Alegre, Rio Grande do Sul, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 72% Irreversible (2002) - Rated 29 Dec 2012
92 87% Tucker & Dale vs Evil (2010) - Rated 29 Dec 2012
89 72% The Woman (2011) - Rated 29 Dec 2012
90 78% Macabre (2009) - Rated 29 Dec 2012
90 78% A Serbian Film (2010) - Rated 29 Dec 2012
91 83% Human Centipede II (Full Sequence) (2011) - Rated 29 Dec 2012
88 67% The Human Centipede (First Sequence) (2010) - Rated 29 Dec 2012
90 78% Absentia (2011) - Rated 29 Dec 2012
98 99% The House of the Devil (2009) - Rated 29 Dec 2012
80 15% Dead Set (2008) - Rated 29 Dec 2012