![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Swiitch | |
![]() |
Movie Buff - 104 Films Ranked
Member Since: Apr 21, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 40 | Batman & Robin (1997) - Aug 13, 2007 |
| 99 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Léon: The Professional (1994) - Aug 13, 2007 |
| 98 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Robin Hood: Prince of Thieves (1991) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Lost in Space (1998) - Aug 13, 2007 |
| 30 | The Day After Tomorrow (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Last Samurai (2003) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Days of Thunder (1990) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |