![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Swivel | |
![]() |
Flick Fan - 80 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: Geelong, Vic, Australia
|

| 85 | God Bless America (2012) - May 03, 2012 |
| 80 | Shutter Island (2010) - May 31, 2010 |
| 65 | I'm a Cyborg, But That's OK (2006) - Mar 29, 2010 |
| 40 | Dumb and Dumber (1994) - Aug 05, 2009 |
| 50 | The Royal Tenenbaums (2001) - Aug 05, 2009 |
| 85 | Stranger Than Fiction (2006) - Aug 05, 2009 |
| 95 | Gremlins (1984) - Aug 05, 2009 |
| 75 | Conan the Barbarian (1982) - Aug 05, 2009 |
| 95 | Go (1999) - Aug 05, 2009 |
| 60 | An American Werewolf in London (1981) - Aug 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |