![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Sycophantman | |
![]() |
Cinema Addict - 1041 Films Ranked
Member Since: May 5, 2006
Location: USA
|
|
Bio: No information
| |

| 76 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 72 | About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Absolute Power (1997) - Aug 13, 2007 |
| 77 | The Abyss (1989) - Aug 13, 2007 |
| 67 | The Accidental Tourist (1988) - Aug 13, 2007 |
| 74 | Akira (1988) - Aug 13, 2007 |
| 22 | Alexander (2004) - Aug 13, 2007 |
| 42 | Alien: Resurrection (1997) - Aug 13, 2007 |
| 84 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 88 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |