![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Sycorox | |
![]() |
Flick Fan - 60 Films Ranked
Member Since: Sep 16, 2010
|

| 80 | Le Premier jour du reste de ta vie (2008) - Sep 17, 2010 |
| 85 | The Virgin Suicides (1999) - Sep 17, 2010 |
| 85 | Marie Antoinette (2006) - Sep 17, 2010 |
| 95 | Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles (1994) - Sep 17, 2010 |
| 85 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Sep 17, 2010 |
| 80 | Yes Man (2008) - Sep 17, 2010 |
| 90 | (500) Days of Summer (2009) - Sep 17, 2010 |
| 90 | Dazed and Confused (1993) - Sep 17, 2010 |
| 10 | Ghosts of Girlfriends Past (2009) - Sep 17, 2010 |
| 90 | Reconstruction (2003) - Sep 16, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |