![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
SydLennox | |
![]() |
Flick Fan - 57 Films Ranked
Member Since: Jul 5, 2009
Location: USA
|

| 70 | Idiocracy (2006) - Aug 13, 2009 |
| 88 | 5 Centimeters per Second (2007) - Aug 13, 2009 |
| 85 | Kiki's Delivery Service (1989) - Aug 13, 2009 |
| 80 | Step Brothers (2008) - Aug 13, 2009 |
| 84 | Superbad (2007) - Aug 13, 2009 |
| 65 | Role Models (2008) - Aug 13, 2009 |
| 80 | Elephant (2003) - Aug 13, 2009 |
| 83 | Stand and Deliver (1988) - Aug 13, 2009 |
| 90 | Burnt Money (2000) - Aug 06, 2009 |
| 84 | The Devil and Daniel Johnston (2005) - Jul 07, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |