![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Sylvan | |
![]() |
Flick Fan - 49 Films Ranked
Member Since: Aug 27, 2010
Location: USA
|

| 80 | American Pie (1999) - Aug 27, 2010 |
| 75 | Inglourious Basterds (2009) - Aug 27, 2010 |
| 60 | The Mummy Returns (2001) - Aug 27, 2010 |
| 70 | Orange County (2002) - Aug 27, 2010 |
| 65 | Get Smart (2008) - Aug 27, 2010 |
| 80 | Requiem for a Dream (2000) - Aug 27, 2010 |
| 75 | Signs (2002) - Aug 27, 2010 |
| 80 | Independence Day (1996) - Aug 27, 2010 |
| 70 | Billy Madison (1995) - Aug 27, 2010 |
| 70 | Back to the Future Part II (1989) - Aug 27, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |