![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Symeon | |
![]() |
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: May 14, 2008
Location: Sweden
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Rocky Balboa (2006) - Jun 16, 2008 |
| 80 | THX 1138 (1971) - Jun 16, 2008 |
| 90 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Jun 16, 2008 |
| 80 | Ocean's Twelve (2004) - Jun 16, 2008 |
| 90 | Children of Men (2006) - Jun 16, 2008 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Jun 16, 2008 |
| 90 | Back to the Future (1985) - Jun 16, 2008 |
| 97 | The Godfather (1972) - Jun 16, 2008 |
| 95 | Battlestar Galactica (2003) - Jun 16, 2008 |
| 95 | Into Great Silence (2005) - May 14, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |