![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
TAxworthy | |
![]() |
Flick Fan - 33 Films Ranked
Member Since: Dec 25, 2009
Location: Toronto, ON, Canada
|

| 90 | The Pride of the Yankees (1942) - Dec 26, 2009 |
| 92 | Zulu (1964) - Dec 26, 2009 |
| 90 | Miracle on 34th Street (1947) - Dec 26, 2009 |
| 99 | Citizen Kane (1941) - Dec 26, 2009 |
| 93 | Belle de jour (1967) - Dec 26, 2009 |
| 92 | Gran Torino (2008) - Dec 26, 2009 |
| 95 | Oliver! (1968) - Dec 26, 2009 |
| 95 | High Noon (1952) - Dec 26, 2009 |
| 95 | Mary Poppins (1964) - Dec 26, 2009 |
| 95 | My Fair Lady (1964) - Dec 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |