![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
TDaddyRos | |
![]() |
Movie Buff - 126 Films Ranked
Member Since: Nov 20, 2009
Location: MN, USA
|

| 100 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Nov 22, 2009 |
| 88 | Army of Darkness (1993) - Nov 22, 2009 |
| 90 | Waitress (2007) - Nov 22, 2009 |
| 95 | Lost Highway (1997) - Nov 22, 2009 |
| 94 | Night Watch (2004) - Nov 22, 2009 |
| 99 | The Exorcist (1973) - Nov 22, 2009 |
| 70 | Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008) - Nov 22, 2009 |
| 91 | Apollo 13 (1995) - Nov 22, 2009 |
| 100 | Bicycle Thieves (1948) - Nov 22, 2009 |
| 35 | Bad Santa (2003) - Nov 22, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |