TDillon

tdillon
Movie Buff - 237 Film Ratings
Member Since: 28 Jul 2013
Location: Yorba Linda, California, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 50% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 14 Apr 2014
60 18% Bad Words (2014) - Rated 14 Apr 2014
85 82% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 04 Apr 2014
60 18% Non-Stop (2014) - Rated 06 Mar 2014
80 68% Nebraska (2013) - Rated 27 Feb 2014
65 25% Escape Plan (2013) - Rated 25 Feb 2014
85 82% Rush (2013) - Rated 25 Feb 2014
85 82% The Lego Movie (2014) - Rated 13 Feb 2014
65 25% White House Down (2013) - Rated 06 Feb 2014
60 18% We Are What We Are (2013) - Rated 05 Feb 2014