![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
TGirl | |
![]() |
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: Mar 13, 2008
Location: Wales, UK
|
|
Message Sent!
Bio: have 2 eyes. sometimes use them for watching
| |

| 75 | Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008) - Jun 14, 2008 |
| 90 | Brokeback Mountain (2005) - May 19, 2008 |
| 90 | In Her Shoes (2005) - May 19, 2008 |
| 85 | Stargate (1994) - May 19, 2008 |
| 80 | Ghost in the Shell (1995) - Mar 18, 2008 |
| 75 | Serenity (2005) - Mar 18, 2008 |
| 90 | About a Boy (2002) - Mar 15, 2008 |
| 85 | I Am Legend (2007) - Mar 13, 2008 |
| 70 | Underworld (2003) - Mar 13, 2008 |
| 75 | Traffic (2000) - Mar 13, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |