![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
THX 1138 | |
![]() |
Flick Fan - 23 Films Ranked
Member Since: Jul 20, 2009
Location: USA
|

| 100 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Sep 20, 2009 |
| 100 | Lost in Translation (2003) - Sep 20, 2009 |
| 60 | Tron (1982) - Sep 20, 2009 |
| 70 | Minority Report (2002) - Sep 20, 2009 |
| 79 | Milk (2008) - Sep 20, 2009 |
| 52 | Constantine (2005) - Sep 20, 2009 |
| 88 | Reservoir Dogs (1992) - Sep 20, 2009 |
| 30 | Bedazzled (2000) - Sep 20, 2009 |
| 90 | Dead Poets Society (1989) - Sep 20, 2009 |
| 70 | Three Kings (1999) - Jul 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |