![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
TJDukeman | |
![]() |
Movie Buff - 116 Films Ranked
Member Since: Mar 2, 2011
Location: USA
|

| 79 | Batman Returns (1992) - Mar 02, 2011 |
| 91 | Groundhog Day (1993) - Mar 02, 2011 |
| 60 | Wanted (2008) - Mar 02, 2011 |
| 90 | The Green Mile (1999) - Mar 02, 2011 |
| 91 | The Usual Suspects (1995) - Mar 02, 2011 |
| 97 | Apocalypse Now (1979) - Mar 02, 2011 |
| 96 | Requiem for a Dream (2000) - Mar 02, 2011 |
| 81 | 8 Mile (2002) - Mar 02, 2011 |
| 90 | Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Mar 02, 2011 |
| 94 | Raging Bull (1980) - Mar 02, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |