![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
TMITNA | |
![]() |
Flick Fan - 82 Films Ranked
Member Since: Jun 6, 2009
Location: USA
|

| 84 | No Man's Land (2001) - Aug 07, 2009 |
| 92 | Taxi Driver (1976) - Aug 07, 2009 |
| 96 | Matewan (1987) - Jun 06, 2009 |
| 87 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Jun 06, 2009 |
| 81 | The English Patient (1996) - Jun 06, 2009 |
| 97 | The Proposition (2005) - Jun 06, 2009 |
| 83 | The Blues Brothers (1980) - Jun 06, 2009 |
| 88 | Before Sunrise (1995) - Jun 06, 2009 |
| 93 | Dead Poets Society (1989) - Jun 06, 2009 |
| 65 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Jun 06, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |