![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
TSHARK222 | |
![]() |
Movie Buff - 334 Films Ranked
Member Since: Dec 22, 2008
Location: USA
|

| 100 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Jan 03, 2009 |
| 100 | Old Yeller (1957) - Dec 22, 2008 |
| 100 | The Passion of the Christ (2004) - Dec 22, 2008 |
| 100 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Dec 22, 2008 |
| 100 | The Sound of Music (1965) - Dec 22, 2008 |
| 100 | Godzilla (1998) - Dec 22, 2008 |
| 100 | Ocean's Twelve (2004) - Dec 22, 2008 |
| 100 | Bobby (2006) - Dec 22, 2008 |
| 100 | That Thing You Do! (1996) - Dec 22, 2008 |
| 100 | Sixteen Candles (1984) - Dec 22, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |