![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
TTR | |
![]() |
Movie Buff - 130 Films Ranked
Member Since: Jan 30, 2010
Location: Indiana, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 65 | I, Robot (2004) - Jan 30, 2010 |
| 80 | Knocked Up (2007) - Jan 30, 2010 |
| 78 | Cradle 2 the Grave (2003) - Jan 30, 2010 |
| 80 | Charlie's Angels (2000) - Jan 30, 2010 |
| 10 | The Emperor's New Groove (2000) - Jan 30, 2010 |
| 75 | Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Jan 30, 2010 |
| 80 | Shaolin Soccer (2001) - Jan 30, 2010 |
| 85 | Pineapple Express (2008) - Jan 30, 2010 |
| 60 | Starsky & Hutch (2004) - Jan 30, 2010 |
| 50 | Hitman (2007) - Jan 30, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |