Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
TaZler
Film Freak - 762 Films Ranked
Member Since: Jan 6, 2010
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
75 Wall Street (1987) - Oct 07, 2010
15 Horton Hears a Who! (2008) - Oct 07, 2010
90 Kick-Ass (2010) - Oct 07, 2010
15 Observe and Report (2009) - Oct 07, 2010
25 Monsters vs. Aliens (2009) - Oct 07, 2010
55 Universal Soldier (1992) - Oct 07, 2010
100 Inception (2010) - Oct 07, 2010
42 Volcano (1997) - Oct 06, 2010
23 The Waterboy (1998) - Oct 04, 2010
76 G.I. Jane (1997) - Oct 04, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with TaZler. Why not go rank more films, then come back and check it out again?