![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Tadeas | |
![]() |
Flick Fan - 80 Films Ranked
Member Since: Mar 17, 2006
Location: Czech Republic
|

| 75 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 68 | About a Boy (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Abyss (1989) - Aug 13, 2007 |
| 51 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 30 | Batman & Robin (1997) - Aug 13, 2007 |
| 80 | A Beautiful Mind (2001) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Bourne Supremacy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 39 | Braveheart (1995) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Closer (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |