![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
TadyZ | |
![]() |
Movie Buff - 261 Films Ranked
Member Since: May 6, 2009
Location: Kaunas, Lithuania
|
|
Message Sent!
Bio: Technical Death Metal FTW!
| |

| 75 | Network (1976) - Sep 30, 2010 |
| 88 | Machete (2010) - Sep 30, 2010 |
| 75 | Prozac Nation (2001) - Sep 30, 2010 |
| 80 | Taxidermia (2006) - Sep 30, 2010 |
| 70 | Hellboy II: The Golden Army (2008) - Jul 14, 2010 |
| 63 | 10 Things I Hate About You (1999) - Jul 14, 2010 |
| 60 | In the Loop (2009) - Jul 14, 2010 |
| 79 | This Is England (2006) - Mar 29, 2010 |
| 81 | Eraserhead (1977) - Mar 29, 2010 |
| 78 | Romper Stomper (1992) - Mar 29, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |