![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Tafkas | |
![]() |
Flick Fan - 95 Films Ranked
Member Since: Jul 17, 2008
Location: Berlin, Berlin, Germany
|

| 60 | Children of Men (2006) - Oct 06, 2009 |
| 80 | Monty Python and the Holy Grail (1975) - Oct 06, 2009 |
| 70 | GoldenEye (1995) - Oct 06, 2009 |
| 70 | The Amityville Horror (2005) - Oct 06, 2009 |
| 50 | War of the Worlds (2005) - Oct 06, 2009 |
| 90 | The Dark Knight (2008) - Oct 06, 2009 |
| 70 | Spider-Man (2002) - Oct 06, 2009 |
| 50 | Final Destination 2 (2003) - Oct 06, 2009 |
| 60 | Bridget Jones: The Edge of Reason (2004) - Oct 06, 2009 |
| 70 | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Oct 06, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |