![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Taijin | |
![]() |
Movie Buff - 408 Films Ranked
Member Since: Jan 18, 2010
Location: Germany
|
|
Message Sent!
| |

| 88 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Oct 10, 2011 |
| 78 | Paprika (2006) - Oct 10, 2011 |
| 82 | Persepolis (2007) - Oct 10, 2011 |
| 72 | Seven (1995) - Oct 10, 2011 |
| 68 | Ghost in the Shell 2.0 (2008) - Oct 10, 2011 |
| 75 | Pan's Labyrinth (2006) - Apr 09, 2011 |
| 65 | Paranormal Activity 2 (2010) - Apr 09, 2011 |
| 75 | The Machinist (2004) - Apr 09, 2011 |
| 11 | Hot Shots! Part Deux (1993) - Jan 20, 2010 |
| 70 | Tenacious D in The Pick of Destiny (2006) - Jan 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |