Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Tajo
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Mar 23, 2008
Location: Kingston, Ontario, Canada
Recent Rankings
75 Little Miss Sunshine (2006) - Mar 23, 2008
85 Forrest Gump (1994) - Mar 23, 2008
78 Two Weeks Notice (2002) - Mar 23, 2008
80 The Departed (2006) - Mar 23, 2008
75 Shallow Hal (2001) - Mar 23, 2008
78 Napoleon Dynamite (2004) - Mar 23, 2008
66 Zathura (2005) - Mar 23, 2008
80 The Incredibles (2004) - Mar 23, 2008
66 Rush Hour 2 (2001) - Mar 23, 2008
83 Catch Me If You Can (2002) - Mar 23, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Tajo. Why not go rank more films, then come back and check it out again?