![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Takkun | |
![]() |
Movie Buff - 145 Films Ranked
Member Since: Jul 13, 2007
Location: USA
|

| 76 | The Comebacks (2007) - Oct 30, 2007 |
| 70 | Stuck on You (2003) - Sep 11, 2007 |
| 70 | The Emperor's New Groove (2000) - Sep 11, 2007 |
| 80 | Grease (1978) - Jul 20, 2007 |
| 80 | Flubber (1997) - Jul 20, 2007 |
| 90 | The Little Shop of Horrors (1960) - Jul 20, 2007 |
| 80 | Shrek (2001) - Jul 20, 2007 |
| 70 | The Longest Yard (2005) - Jul 20, 2007 |
| 94 | Dogtown and Z-Boys (2001) - Jul 18, 2007 |
| 86 | Edward Scissorhands (1990) - Jul 17, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |