Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Takmybretawy
Flick Fan - 21 Films Ranked
Member Since: Dec 28, 2009
Location: TX, USA
Recent Rankings
88 28 Days Later (2002) - Dec 28, 2009
100 Casablanca (1942) - Dec 28, 2009
96 Cast Away (2000) - Dec 28, 2009
98 The Matrix (1999) - Dec 28, 2009
100 Titanic (1997) - Dec 28, 2009
75 The Cell (2000) - Dec 28, 2009
90 The Mask of Zorro (1998) - Dec 28, 2009
100 The Pianist (2002) - Dec 28, 2009
96 Seven Pounds (2008) - Dec 28, 2009
96 American Beauty (1999) - Dec 28, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Takmybretawy. Why not go rank more films, then come back and check it out again?