![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
TangyRaptor | |
![]() |
Flick Fan - 41 Films Ranked
Member Since: Aug 17, 2007
Location: Cochranville, Pennsylvania, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | The Godfather: Part II (1974) - Aug 18, 2007 |
| 95 | The Godfather (1972) - Aug 18, 2007 |
| 70 | Do The Right Thing (1989) - Aug 18, 2007 |
| 80 | Superbad (2007) - Aug 18, 2007 |
| 80 | Transformers (2007) - Aug 18, 2007 |
| 10 | Epic Movie (2007) - Aug 17, 2007 |
| 0 | You Got Served (2004) - Aug 17, 2007 |
| 0 | Daddy Day Camp (2007) - Aug 17, 2007 |
| 0 | Daddy Day Care (2003) - Aug 17, 2007 |
| 70 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Aug 17, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |