![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Tanjie | |
![]() |
Movie Buff - 281 Films Ranked
Member Since: Nov 3, 2009
Location: Enid, oklahoma, USA
|
|
Message Sent!
Bio: Im awesome
| |

| 15 | RV (2006) - Nov 09, 2009 |
| 1 | Observe and Report (2009) - Nov 09, 2009 |
| 6 | The Day the Earth Stood Still (2008) - Nov 09, 2009 |
| 25 | You, Me and Dupree (2006) - Nov 09, 2009 |
| 96 | The Ghost and the Darkness (1996) - Nov 09, 2009 |
| 96 | House of Flying Daggers (2004) - Nov 09, 2009 |
| 98 | Mystic River (2003) - Nov 09, 2009 |
| 89 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Nov 09, 2009 |
| 88 | Million Dollar Baby (2004) - Nov 09, 2009 |
| 90 | I Am Legend (2007) - Nov 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |