Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Tasha
Movie Buff - 139 Films Ranked
Member Since: Aug 15, 2007
Location: Canada
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
75 The Blue Lagoon (1980) - Aug 18, 2007
15 Blood and Chocolate (2007) - Aug 18, 2007
65 Bio-Dome (1996) - Aug 18, 2007
72 Blazing Saddles (1974) - Aug 18, 2007
42 Blast from the Past (1999) - Aug 18, 2007
52 Blank Check (1994) - Aug 18, 2007
75 The Blair Witch Project (1999) - Aug 18, 2007
50 Bless the Child (2000) - Aug 18, 2007
77 Blade: Trinity (2004) - Aug 18, 2007
65 Blade II (2002) - Aug 18, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Tasha. Why not go rank more films, then come back and check it out again?