Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Taylor
Movie Buff - 187 Films Ranked
Member Since: Jul 9, 2008
Location: Stanford, Kentucky, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
100 Avatar (2009) - Feb 19, 2010
85 Zombieland (2009) - Oct 27, 2009
95 The Darjeeling Limited (2007) - Jan 11, 2009
90 Barton Fink (1991) - Aug 28, 2008
92 Across the Universe (2007) - Aug 28, 2008
90 Carlito's Way (1993) - Aug 18, 2008
80 Predator (1987) - Aug 18, 2008
68 Signs (2002) - Aug 18, 2008
94 Pan's Labyrinth (2006) - Aug 18, 2008
40 Vantage Point (2008) - Aug 06, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Taylor. Why not go rank more films, then come back and check it out again?