![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Tayloroids | |
![]() |
Flick Fan - 30 Films Ranked
Member Since: Apr 6, 2010
Location: Michigan, USA
|

| 50 | The Adventures of Huck Finn (1993) - May 13, 2012 |
| 65 | The Avengers (2012) - May 13, 2012 |
| 10 | The Human Centipede (First Sequence) (2009) - May 13, 2012 |
| 40 | Take Me Home Tonight (2011) - Apr 20, 2012 |
| 45 | Grave Encounters (2010) - Apr 20, 2012 |
| 90 | The Hunger Games (2012) - Mar 24, 2012 |
| 60 | Finding Forrester (2000) - Feb 26, 2012 |
| 60 | The Woman in Black (2012) - Feb 07, 2012 |
| 85 | Immortals (2011) - Nov 24, 2011 |
| 65 | Saw III (2006) - Oct 29, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |