![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Tchikago | |
![]() |
Movie Buff - 176 Films Ranked
Member Since: Oct 3, 2010
Location: France
|
|
Bio: Looking for good movies I haven\'t yet seen
| |

| 75 | The Artist (2011) - May 07, 2012 |
| 85 | Tinker, Tailor, Soldier, Spy (2011) - Mar 16, 2012 |
| 80 | Moneyball (2011) - Dec 02, 2011 |
| 80 | Thor (2011) - Jul 27, 2011 |
| 80 | Beginners (2011) - Jul 27, 2011 |
| 85 | Inglourious Basterds (2009) - Jul 27, 2011 |
| 80 | Garden State (2004) - Jul 04, 2011 |
| 90 | Forrest Gump (1994) - Jul 04, 2011 |
| 75 | Inception (2010) - Jul 04, 2011 |
| 80 | Kung Fu Panda 2 (2011) - Jul 04, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |