![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
TeamShadow | |
![]() |
Flick Fan - 28 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: LA, Ohio, USA
|
|
Bio: just a screenwriter and movie lover trying to find his way on the internette...
| |

| 90 | American Psycho (2000) - Jul 19, 2009 |
| 60 | Dead Man's Shoes (2004) - Jul 19, 2009 |
| 95 | Blue Velvet (1986) - Jul 19, 2009 |
| 100 | A Dirty Carnival (2006) - Jul 19, 2009 |
| 95 | Memories of Murder (2003) - Jul 19, 2009 |
| 75 | Breaking News (2004) - Jul 19, 2009 |
| 65 | From Dusk Till Dawn (1996) - Jul 19, 2009 |
| 45 | South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Jul 19, 2009 |
| 35 | Hollow Man (2000) - Jul 19, 2009 |
| 90 | Boogie Nights (1997) - Jul 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |