![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Techno_Allah | |
![]() |
Movie Buff - 233 Films Ranked
Member Since: Aug 4, 2011
Location: Helsinki, Finland
|

| 78 | Woyzeck (1979) - Aug 05, 2011 |
| 83 | Fitzcarraldo (1982) - Aug 05, 2011 |
| 60 | My Best Fiend -- Klaus Kinski (1999) - Aug 05, 2011 |
| 82 | The American Friend (1977) - Aug 05, 2011 |
| 67 | Paris, Texas (1984) - Aug 05, 2011 |
| 99 | Wings of Desire (1987) - Aug 05, 2011 |
| 0 | City of Angels (1998) - Aug 05, 2011 |
| 97 | The Bitter Tears of Petra von Kant (1972) - Aug 05, 2011 |
| 86 | Ali: Fear Eats the Soul (1974) - Aug 05, 2011 |
| 80 | Chinese Roulette (1976) - Aug 05, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |