![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
TedLogan | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Nov 15, 2010
Location: USA
|

| 70 | Hot Tub Time Machine (2010) - Nov 15, 2010 |
| 78 | Independence Day (1996) - Nov 15, 2010 |
| 30 | Fantastic Four (2005) - Nov 15, 2010 |
| 55 | V for Vendetta (2006) - Nov 15, 2010 |
| 87 | Love Actually (2003) - Nov 15, 2010 |
| 94 | Hot Fuzz (2007) - Nov 15, 2010 |
| 85 | Phone Booth (2003) - Nov 15, 2010 |
| 80 | Saving Private Ryan (1998) - Nov 15, 2010 |
| 90 | True Lies (1994) - Nov 15, 2010 |
| 40 | Cop Out (2010) - Nov 15, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |