Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Ted Sinclair
Movie Buff - 100 Films Ranked
Member Since: Jul 20, 2009
Location: Argyle, Tx, USA
Recent Rankings
85 Toy Story (1995) - Jul 20, 2009
82 Charlie's Angels (2000) - Jul 20, 2009
85 Face/Off (1997) - Jul 20, 2009
85 Full Metal Jacket (1987) - Jul 20, 2009
88 King Kong (2005) - Jul 20, 2009
85 Magnum Force (1973) - Jul 20, 2009
90 Independence Day (1996) - Jul 20, 2009
75 Grindhouse (2007) - Jul 20, 2009
80 Tropic Thunder (2008) - Jul 20, 2009
85 Wayne's World (1992) - Jul 20, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Ted Sinclair. Why not go rank more films, then come back and check it out again?