![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Teddy777 | |
![]() |
Flick Fan - 31 Films Ranked
Member Since: Dec 25, 2010
Location: UK
|

| 76 | Independence Day (1996) - Dec 25, 2010 |
| 75 | American History X (1998) - Dec 25, 2010 |
| 80 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Dec 25, 2010 |
| 85 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Dec 25, 2010 |
| 80 | Dune (1984) - Dec 25, 2010 |
| 78 | Transformers (2007) - Dec 25, 2010 |
| 94 | The Shawshank Redemption (1994) - Dec 25, 2010 |
| 20 | War of the Worlds (2005) - Dec 25, 2010 |
| 78 | The Bourne Supremacy (2004) - Dec 25, 2010 |
| 80 | Trainspotting (1996) - Dec 25, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |