![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Teisomania | |
![]() |
Movie Buff - 245 Films Ranked
Member Since: Aug 29, 2010
Location: Kolding, Denmark, Denmark
|
|
Bio: I simply love\" good\" movies and don\'t know what to look for.
| |

| 80 | Crazy, Stupid, Love (2011) - Mar 17, 2012 |
| 6 | A Dirty Shame (2004) - Feb 19, 2012 |
| 90 | The Invention of Lying (2009) - Feb 19, 2012 |
| 3 | Underworld: Awakening (2012) - Feb 19, 2012 |
| 85 | Drive (2011) - Jan 31, 2012 |
| 83 | 50/50 (2011) - Jan 29, 2012 |
| 88 | Minority Report (2002) - Jan 29, 2012 |
| 85 | Megamind (2010) - Mar 27, 2011 |
| 89 | Toy Story 3 (2010) - Mar 20, 2011 |
| 90 | The King's Speech (2010) - Mar 18, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |