![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Tejas | |
![]() |
Movie Buff - 189 Films Ranked
Member Since: Apr 21, 2007
Location: USA
|

| 72 | Without a Paddle (2004) - Jul 29, 2007 |
| 42 | Clueless (1995) - Jul 29, 2007 |
| 85 | SLC Punk! (1998) - Jul 29, 2007 |
| 97 | 28 Weeks Later... (2007) - Jul 07, 2007 |
| 95 | Ocean's Thirteen (2007) - Jul 07, 2007 |
| 86 | Thirteen Ghosts (2001) - Jul 07, 2007 |
| 84 | American Pie 2 (2001) - Jul 07, 2007 |
| 50 | Silent Hill (2006) - Jul 07, 2007 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Jul 07, 2007 |
| 55 | Forrest Gump (1994) - Jul 07, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |