![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
TenSpades | |
![]() |
Movie Buff - 258 Films Ranked
Member Since: Jan 19, 2011
Location: USA
|

| 90 | In the Loop (2009) - Sep 09, 2011 |
| 90 | Land of Silence and Darkness (1971) - Sep 09, 2011 |
| 80 | Rabbit Hole (2010) - Sep 09, 2011 |
| 70 | Far from Heaven (2002) - Sep 09, 2011 |
| 80 | The Passion of Joan of Arc (1928) - Sep 09, 2011 |
| 80 | The King's Speech (2010) - Sep 09, 2011 |
| 80 | El Norte (1983) - Sep 09, 2011 |
| 90 | Popeye (1980) - Sep 09, 2011 |
| 90 | Punch-Drunk Love (2002) - Sep 08, 2011 |
| 50 | L'atalante (1934) - Sep 08, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |