![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Tequila | |
![]() |
Movie Buff - 381 Films Ranked
Member Since: Mar 22, 2006
Location: Prague, Czech Republic
|

| 60 | Spirala (1978) - Jan 23, 2012 |
| 75 | Captain America: The First Avenger (2011) - Jan 12, 2012 |
| 95 | Marketa Lazarová (1967) - Jan 12, 2012 |
| 90 | Drive (2011) - Jan 12, 2012 |
| 80 | Rise of the Planet of the Apes (2011) - Jan 12, 2012 |
| 40 | Romeo + Juliet (1996) - Mar 21, 2011 |
| 50 | Breathless (1960) - Mar 21, 2011 |
| 80 | The Fighter (2010) - Mar 21, 2011 |
| 30 | Battle: Los Angeles (2011) - Mar 21, 2011 |
| 85 | True Grit (2010) - Mar 21, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |