Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Terawatt
Flick Fan - 73 Films Ranked
Member Since: Jun 12, 2006
Location: USA
Recent Rankings
35 Orange County (2002) - Aug 13, 2007
40 Batman & Robin (1997) - Aug 13, 2007
89 X2: X-Men United (2003) - Aug 13, 2007
41 Soldier (1998) - Aug 13, 2007
74 What Lies Beneath (2000) - Aug 13, 2007
95 Fantastic Four (2005) - Aug 13, 2007
87 The Mummy Returns (2001) - Aug 13, 2007
20 The Master of Disguise (2002) - Aug 13, 2007
77 Shrek (2001) - Aug 13, 2007
25 Hulk (2003) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Terawatt. Why not go rank more films, then come back and check it out again?