Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Terren
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Jul 9, 2011
Location: Germany
Recent Rankings
87 Toy Story 2 (1999) - Aug 12, 2011
76 Toy Story (1995) - Aug 12, 2011
68 The Last Airbender (2010) - Aug 12, 2011
Mini-Review: After reading all the critics, i had little to no expectations before watching the movie. i have to say its by far not as good as the anime, but way better than all the critics told. not the biggest movie ever, but not so bad either.
87 The Island (2005) - Aug 12, 2011
89 Ghostbusters II (1989) - Aug 12, 2011
89 Ghostbusters (1984) - Aug 12, 2011
86 The Day After Tomorrow (2004) - Aug 12, 2011
89 Shrek (2001) - Aug 12, 2011
94 I, Robot (2004) - Aug 11, 2011
75 Gran Torino (2008) - Aug 11, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Terren. Why not go rank more films, then come back and check it out again?